Układanie kostki brukowej Niepruszewo – brukarstwo i projektowanie ogrodów

Mieszkasz w Niepruszewie lub prowadzisz tu swój biznes? Szukasz profesjonalnej firmy, która szybko i starannie ułoży kostkę brukową na parkingu, placu lub wykona podjazd dla samochodów? Zgłoś się do nas! Bruk I Ogród Zygarliński to kilkanaście lat doświadczenia w usługach brukarskich, a także w projektowaniu i aranżacjach ogrodów. Zapewniamy terminowe realizacje oraz indywidualne podejście do każdej inwestycji.

Specjalizujemy się w szeroko rozumianych usługach brukarskich. Oprócz chodników i ścieżek rowerowych realizujemy wiele innych zleceń, takich jak m.in.:

  • budowa boisk, parkingów i podjazdów,
  • układanie kostki brukowej na placach i podwórkach,
  • budowa kanalizacji zewnętrznych,
  • wykonywanie tarasów, schodów,
  • nawodnienie, drenaż i odwodnienie posesji.

Projektowanie i aranżacja ogrodów – Niepruszewo i okolice

Swoją ofertę adresujemy do Klientów indywidualnych, firm oraz instytucji i jednostek samorządowych. Naszą specjalnością jest nie tylko brukarstwo, ale również projektowanie i aranżacje ogrodów. Jeśli marzy Ci się piękny, jedyny w swoim rodzaju teren zielony z brukowanym alejkami i kamienną architekturą, skontaktuj się z nami już dziś! Z przyjemnością wykonamy dla Ciebie dedykowaną aranżację i zrealizujemy go zgodnie z Twoimi zaleceniami. Oferujemy również indywidualne doradztwo w zakresie projektowania i organizowania przestrzeni w ogrodach i na terenach rekreacyjnych. Najwyższej jakości materiały oraz nowoczesna, przemyślana estetyka, to coś, co wyróżnia nas spośród konkurencyjnych firm. Z przyjemnością odmienimy również wygląd Twojej posesji!