Układanie kostki brukowej Duszniki – brukarstwo i projektowanie ogrodów

Mieszkasz w Dusznikach lub prowadzisz tu biznes i poszukujesz firmy do utwardzenia terenu kostką? A może chcesz zlecić doświadczonemu wykonawcy ułożenie bruku w ogrodzie lub przed domem? Niezależnie od potrzeb, współpraca z nami da Ci mnóstwo satysfakcji i gwarancję terminowego wykonanego zlecenia. Po nas nie trzeba poprawiać! Przekonaj się sam i zleć układanie kostki brukowej lub projektowanie aranżacji ogrodu fachowcom z wieloletnim doświadczeniem.

Jako generalny wykonawca wielu inwestycji dla Klientów indywidualnych oraz firm i samorządów, dysponujemy nowoczesnym sprzętem oraz mocami przerobowymi, gwarantującymi terminową realizację zleceń. W ramach świadczonych usług oferujemy m.in.:

  • układanie kostki brukowej, kamiennej i granitowej,
  • budowę chodników i ścieżek rowerowych,
  • wykonywanie boisk,
  • budowę kanalizacji zewnętrznych.

Projektowanie i aranżacje ogrodów – Duszniki

Zapewniamy indywidualne podejście do Klienta oraz atrakcyjne ceny. Na wszystkie wykonywane prace udzielamy gwarancji. Zakres naszych usług to nie tylko brukarstwo, ale również kompleksowe projekty i aranżacje ogrodów. Zajmujemy się m.in. wykonywaniem małej architektury (ławki, alejki, dekoracje), a także odwodnieniem i drenażem terenu. Tworzymy przestrzenie w pełni dopasowane do potrzeb i upodobań naszych klientów, służąc fachowym doradztwem na każdym etapie realizacji zlecenia. Szukasz doświadczonego wykonawcy usług brukarskich w Dusznikach? Zarezerwuj termin już dziś i ciesz się solidnym parkingiem lub pięknym ogrodem przez długie lata!